10.4. DEADLINE pro podání přihlášky do TV debaty

Klíčovou součástí je také simulace reálné televizní debaty ve stylu předvolebních debat či Otázek Václava Moravce. Autenticitu simulace dodá také známá moderátorka ČT Daniela Písařovicová. Přihlašovat se můžete ZDE!

Studenti jednotlivých škol mohou sestavit 3-5 členné týmy. Následně budou mít za spolupráce se studenty Katedry politologie a evropských studií možnost nastudovat předpřipravené stanovisko k vybranému tématu proběhne televizní debata za účasti televizního štábu. To vše ve dnech 28.4. v Olomouci(zejména pro studenty z Olomouce, Ostravy a Opavy) a 29. dubna v Brně (primárně pro studenty z Pardubic, Žďáru, Brna a Zlína).  

Záznam z těchto diskusí bude postoupen hodnotící komisi (složené ze zástupců realizátora projektu, moderátora debaty, zástupce politické reprezentace a odborníka z Univerzity Palackého), která vybere nejlepší tým (z každého města jeden nejlépe prezentující a argumentující tým). Vítězný tým získá příležitost prezentovat svůj výstup také na závěrečné konferenci projektu, která se uskuteční v Olomouci (předběžně v červnu).

Jdi zpět